Відбулося засідання ради церков та релігійних орагнізацій області

14 квітня 2022

У Тернопільській обласній військовій адміністрації відбулося засідання ради церков та релігійних орагнізацій області. Основне питання, яке обговорили, - святкування Великодня в умовах воєнного часу.
 
Як зазначив начальник обласної військової адміністрації Володимир Труш, Рада Церков зараз об’єднана як ніколи. Представники усіх конфесій підтримують ЗСУ і роблять все, щоб наша перемога була якнайшвидшою.
 
Так, на Раді Церков прийнято рішення про попереднє обстеження храмів та територію біля них на небезпечні предмети.
 
«На Великдень будуть працювати додаткові патрулі поліції. Громадський порядок буде охороняти поліція, військова служба правопорядку, добровільні формування і військові, які базуються на території нашої області», - наголосив начальник Головного управління Нацполіції у Тернопільській області Олександр Богомол.
 
У випадку повітряної тривоги, всі парафіяни повинні переходити в укриття. Правоохоронці радять мінімізувати фізичну присутність людей у храмах, для безпеки людей.
 
Також, як додав начальник обласної військової адміністрації Володимир Труш, сьогодні на Раді оборони буде прийнято рішення про зміну комендантської години. Тепер вона буде тривати з 23.00 до 05.00 год.